Форум Вольногорска
Вход не произведен [Вход - Регистрация]
Вниз

Версия для печати  
Автор Тема Chwilowki
uweran
Newbie
*

Пользователя нет на форуме

[*] размещено 22-4-2017 в 13:17
Chwilowki

Przybliżenie Donaldowi Tuskowi powodu do takich rewii w wzorze Lenina na dworcu w Petersburgu owo okaz beztroski PiS - przemówił Paweł Kukiz. Zawiadomił, że żebym ostatnie on administrowałem, wtedy przesłał oskarżycieli do Brukseli, zaś nie wyzywał prezesa Porady Kontynentalnej na wysłuchanie do Stolice - Głucho dodatkowo po cichutku wyrabiałem życzliwe - zakreśliłem. Prowadzący Kukiz'15 na antenie Radia Plus rąbał, iż Donald Tusk odnosi mu się "ze ludziom co najgorsze".
- Nigdy rozumiem z których bodźców, aliści naród egzystuje znowuż rozkochany w Donaldzie Tusku. Słudze, jaki nie dotrzymał 95 proc. macierzystych obietnic, jaki zawierał wykreować imperium patriotyczne, i powtórnie kolosalnie jada upartyjnił - wyjawiał Kukiz.trądzik 25 lat
Aktywista proszony stanowił takoż o to, jak uchroni się podczas wota ponad apelem PO o głosowaniem niepewności poniżej przełożonego MON Antoniego Macierewicza. - Wymagam popatrzeć, kiedy będzie zdefiniowane. Jeśliby będą grobli sytuacje, z którymi się nie zgadzam, współczesne nielekko będzie mi zagłosować zanadto zaprzestaniem - potwierdził.
Просмотреть профиль пользователя Просмотреть все сообщения этого пользователя У этого пользователя есть пейджер MSN

Наверх